Investavimas į paskolas

This is a free website created with hPage.com.

Ne paslaptis, kad norint gauti pasyvių pajamų ir taip didinti turimo turto vertę, laisvus pinigus ir santaupas reikia investuoti. Kitaip sakant, turimas santaupas reikia įdarbinti, kad pinigai dirbtų už jus. Investavimą žmonės dažniausiai sieja su didelėmis pinigų sumomis, kuriomis disponuoja stambūs investuotojai ir biržos makleriai, tačiau šiais laikais, tobulėjančios informacinės technologijos, atvėrė naujas galimybes ir paprastiems žmonėms. Besikuriančios naujos finansinių technologijų įmonės, sudaro galimybes pradėti investuoti ir mažomis sumomis bei gauti nemažą pelną. Paklausite kaip? Atsakymas – investavimas į paskolas!

Investavimas į paskolas jums leidžia uždirbti iš suteikiamų paskolų gyventojams. Šią puikią galimybę jums suteikia tarpusavio skolinimo platformos, kurios suveda norinčius pasiskolinti žmones su norinčiais jiems paskolinti. Prisiregistravę į tokia tarpusavio skolinimo platformą, jūs galite persivesti norimą pinigų sumą į savo paskyrą ir pradėti investuoti. Investuoti į paskolas gali būti patrauklu dėl daugelio privalumų, svarbiausius iš kurių toliau ir aptarsime.

Mažas investicijos dydis

Vienas iš svarbiausių investavimo į paskolas privalumų – tai mažas pradinės investicijos dydis. Pradėti investuoti paprastai galite nuo 10 eurų. Taigi, pradėti investuoti į paskolas gali beveik visi norintys. Net turėdami ir minimalias santaupas, dalį jų galite skirti šios rūšies investicijoms ir taip uždirbti papildomų pajamų. Mažas investuojamų sumų dydis taip pat leidžia investuoti ne į vienam bet į daugelį paskolų ir taip stipriai išskaidyti (diversifikuoti) jūsų investicinį portfelį. Diversifikavus investicijas, stipriai sumažinama investavimo rizika.

Aukštos palūkanos

Vienas iš didžiausių investavimo į paskolas privalumų prieš kitus investavimo būdus yra aukštas pelningumas. Investuodami į kitų žmonių kreditus jūs paprastai galite tikėtis nuo 10 iki 20 proc. metinių palūkanų. Didesnė nei kitų investavimo instrumentų grąža, šį investavimo būda daro labai patraukliu daugeliui investuotojų. Pavyzdžiui, investavę 1000 eurų, per metus galite tikėtis uždirbti 200 eurų. Kur kitur dar galima uždirbti tiek pinigų?!

Automatinis investavimas

Dar vienas investavimo į žmonių kreditus privalumas yra tas, kad daugelis tarpusavio skolinimo platformų, investuotojams siūlo automatinio investavimo funkciją. Tai ypač palengvina investuotojo gyvenimą. Jums, kaip investuotojui, reikia pasirinkti kriterijus, pagal kuriuos investuosite į paskolą (laikotarpis, rizika, palūkanos, paskolos dydis ir pan.) ir automatizuota investavimo sistema pati investuos už jus. Iš esmės tai didelis palengvinimas investuotojui, kadangi nereikia nuolatos sekti naujai pasirodančių skolinimo pasiūlymų.

This is a free website created with hPage.com.